Nieuwsbrief:

DUCATI  M 1000 DARK I E - 2003

Garantie: Nee
46453 Km
ROOD
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
ducati - m-1000-dark-i-e
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Transmissie: Handgeschakeld
Schade: schadevrij

Ducati M 1000 i.e. Monster


- Kenteken: MZ-BS-80
- Merk: Ducati
- Model: Tour
- Tellerstand: 46453 KM
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2003
- Transmissie: Geschakeld
- Kleur: rood
- Motorinhoud: 998 cc
- Aantal cilinders: 2
- Motorcode: 992A2
- Vermogen: 62 kW / 84pk
- Ledig gewicht: 195 kg
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar


Exterieur

- Sportdemper

Veiligheid

- Startonderbreking


Beschrijving:
Nette motor. Deze heeft recent een grote onderhoudsbeurt gehad, waarbij de distributieriemen inclusief spanrollen zijn vervangen.

Onderhoud
Laatste onderhoudsbeurt:       26-04-2023   46.453 km
Distributieriemen vervangen:  26-04-2023   46.453 km


De getoonde prijs is inclusief het tenaamstellen van de motor en het vrijwaren van het inruilvoertuig. Wij hanteren geen afleveringskosten!

Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kunt u telefonisch of via WhatsApp contact opnemen via 074-2569835.

Bezichtigen of het maken van een proefrit is uiteraard mogelijk, dit kan ook ‘s avonds of in het weekend.
Inruil is mogelijk, tevens kopen wij ook alle merken auto’s en motoren in.

Alle moeite is genomen om de informatie juist weer te geven, maar fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Cattier auto's en motoren
Hoffmeijerweg 18
7495 RZ Ambt Delden
+31742569835
michel.cattier@gmail.com
  • Wilt U een auto inruilen op een motorfiets, of juist andersom? Dat kan! Bij ons hebt u de unieke mogelijkheid om een combinatieruil te doen. Neem contact met ons op of kom langs bij F. Cattier, voor meer motorplezier.

Opties en Accessoires:
Sportdemper, Startonderbreking




Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Cattier autos en motoren
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Softail" betekent: Door Harley-Davidson gepatenteerd frame dat uiterlijk de vorm heeft van een hardtail. Toch is wel degelijk sprake van een afgeveerd achterwiel, waarbij twee parallel liggende schokdempers in horizontale positie onder het motorblok zijn weggewerkt en over een korte afstand gecomprimeerd worden. Om tegemoet te komen aan de eisen van de uiterlijke verschijningsvorm van een stijf frame hebben de ontwerpers zich in\ bochten moeten wringen om een dempingssysteem te ontwikkelen zonder gebruik te maken van een scharnierende achterbrug. Hierbij worden de verticale krachten op het achterwiel in een horizontale beweging vertaald. Het Softailframe wordt vanaf 1983 toegepast. In de typenummers van Harley-Davidson is aan de lettters ST te zien dat het model met een Softailframe is uitgerust. Bijvoorbeeld in FLSTC Heritage Softail.
© 2000 - 2025 Motoroccasion