Nieuwsbrief:
<< Terug naar lijst< Vorige | Volgende >

KAWASAKI  NINJA 650 - 2018

Bouwjaar:
2018
Kleur:
Groen
Vermogen:
35 kW
Teller:
14.376 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
kawasaki - ninja-650
kawasaki - ninja-650
kawasaki - ninja-650
kawasaki - ninja-650
kawasaki - ninja-650
kawasaki - ninja-650
kawasaki - ninja-650
kawasaki - ninja-650
kawasaki - ninja-650
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Zeer nette Ninja 650(nu 35 KW ,kan ook naar vol vermogen), voorzien van nieuwe banden, korte kentekenplaathouder, onderhoudsbeurt en nieuwe kettingset.
  • Financiering en bezorgen mogelijk! Wij beschikken tevens over een moderne werkplaats voor al uw onderhoud en reparaties. ook voor motorkleding bent u bij ons aan het goede adres.





Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
Motorservice Edgar Stijner
Hendrik ter Kuilestraat 165
Enschede
Plan de route
053-4786954
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: BMW in 2004 - Het eerste model, de K 1200 S uit 2004, perste er al 167 pk uit en vestigde een werelduurrecord. De zeer sterk hellende cilinders zorgden dat het zwaartepunt laag kon blijven, maar er waren ook veel technieken uit de BMW Formule 1 motor overgenomen, waaronder de holle nokkenassen en het speciale smeersysteem. Er kwam een GT versie, maar ook een meer "streetfighter" achtig model, de K 1200 R, die zonder meer "ruig" te noemen was. Met deze nieuwe serie betrad BMW een strijdperk dat het in de jaren dertig verlaten had: de pk-race. In deze periode waren rembekrachtiging, Integral ABS, elektrisch instelbare veersystemen en tractiecontrole deels standaard, deels als optie leverbaar. Het BMW duolever verving op deze serie het telelever systeem.
© 2000 - 2025 Motoroccasion