Nieuwsbrief:

SUZUKI  GSX-R 750 - 1997

Garantie: Ja
57467 Km
WIT/ROOD
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
suzuki - gsx-r-750
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Nog geweldig mooie en complete Suzuki GSXR750W K5 model  ( verzamel stuk / piece )

Deze Suzuki GSXR750W K5 ziet er nog keurig uit en is voorzien van een Devil Racing demper. 

Motorcenter Venlo de zaak voor u classic bike.

 
  • Motorcenter Venlo en Motorcorner.nl  zijn met meer dan 50 jaar ervaring in de motoren branche  uw motorplezier leverancier hierdoor leveren wij alleen maar top kwaliteit  motoren. Komt het zien met eigen ogen en u zult versteld staan.
                           
                 Bel  : 06-51305405 of mail verkoop@motorcentervenlo.nl
                                                 Bezoekadres:
                                                 Rudolf Dieselweg 28 A
                                                 5928 RA Venlo / Blerick



    Ziet u de motor van u dromen, voor evt. bezichtiging en of aankoop graag mailen verkoop@motorcentervenlo.nl , bellen of appen mag ook met GSM  06-51305405 
    We zullen indien we niet direct kunnen antwoorden z.s.m. contact met u opnemen om een persoonlijke afspraak met u in te plannen.

    Onze gebruikte motoren leveren wij allen met een 10 daagse gratis All risk verzekering van Combi motors.

    Bezorgen aan huis behoort tot onze mogelijkheden tegen meerprijs van slechts € 149,-

    Op onze website www.motorcentervenlo.nl vindt u vele z.g.a. nieuwe  en  gebruikte motoren in diverse prijsklassen van verschillende merken. 

    Via onze webshop www.motorcorner.nl  zorgen we dat onze producten in een paar klikken binnen handbereik zijn voor onze klanten. In onze online shop kun je de producten vinden voor onderhoud, ombouw en styling van je motor.

    P.s. Kijk ook eens op www.fietscorner.nl onze webwinkel voor uw fiets en fietsproducten.

     





Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Motorcenter Venlo
Ook van deze verkoper:
Wist u dat: In de motortaal "Africa Twin" betekent: Off road-motorfiets met 750CC v-twin motorblok van het Japanse merk Honda. Met de fabriekstypering XRV 750 Africa Twin wordt verwezen naar de rally Parijs-Dakar, die door Honda verschillende malen werd gewonnen met een dergelijke motor. De Africa Twin en de Super Ténéré van Yamaha zijn goede voorbeelden van zware offroad-motorfietsen, die geschikt zijn om lange toertochten over slecht terrein te maken.
© 2000 - 2025 Motoroccasion