Nieuwsbrief:

VENT  BAJA RR 125 4T - 2025

Nieuw
Zwart-rood / Wit-rood
vent - baja-rr-125-4t
vent - baja-rr-125-4t
vent - baja-rr-125-4t
vent - baja-rr-125-4t
vent - baja-rr-125-4t
vent - baja-rr-125-4t
vent - baja-rr-125-4t
vent - baja-rr-125-4t
vent - baja-rr-125-4t
vent - baja-rr-125-4t
vent - baja-rr-125-4t
vent - baja-rr-125-4t
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
De nieuwe exemplaren gepresenteerd  Derapage e Baja 125 4takt Euro 5, aangeboden in versies met stalen frame en in de varianten RR met structuur erin aluminium. De enduro- en motard-modellen worden volledig vernieuwd, beginnend bij het esthetische uiterlijk en vervolgens overgaand naar het technische gedeelte in overeenstemming met de Europese regelgeving. Ze presenteren een nieuwe Minarelli 125 4T Euro 5-motor met variabele kleptiming van de nieuwste generatie die levendigheid biedt, mede rekening houdend met een nieuw chassis.

Motoren

Esthetiek en bovenbouw doen denken aan de enduro/cross-panorama, ook gedefinieerd met de versie in gedachten biker. Kenmerkende aspecten die de intentie benadrukken om de eigen identiteit naar voren te brengen, zelfs tot in de details. De graphics, omhoog witte basis en zwart voor alle geplande versies onderstreept het een nieuwe stijl van het Italiaanse merk.

De afmetingen veranderen ook met een grotere lengte en breedte 30 mm. Vanuit structureel oogpunt is het ontwerp van de nieuw 6.0-omtrekframe, aangeboden in stalen en aluminium versies bedoeld voor de RR-varianten, zoals gezegd, belooft meer stabiliteit en comfort, zelfs bij het vervoeren van een passagier. We merken ook de adoptie op van een nieuwe kalibratie van de ophanging met het oog op comfort, zowel op de weg als op alternatieve routes. Het chassis bestaat uit een 16 mm RSV41-vork met omgekeerde poten en een monoschokdemper aan de achterkant. Er zijn ook 320 mm en 220 mm Wave-modulebare remmen aan de voor- en achterzijde, om consistent en moduleerbaar te kunnen remmen op verschillende soorten wegdek.

Samen met de motor Minarelli 125 4T Euro 5-motor met variabele kleptiming Van de nieuwste generatie worden ook een elektronisch injectiesysteem, de Variable Valve Actuation en de antislipkoppeling, afhankelijk van de acceleratie, genoemd. De nieuwe kop ondersteunt functioneel optimale verbranding voor kracht en efficiëntie, zo blijkt uit de informatie.
 

Voor de exemplaren Derapage 125 en Baja 125 4T met stalen frame geldt een winkelprijs van 6150,00 euro, terwijl dat voor de versies wel het geval is RR met aluminium frame 6799,00 euro.

  • Inruil van motor, scooter of brommer bespreekbaar.
  • De genoemde prijzen zijn all-in (inclusief afleverkosten, kentekenkosten, kosten rijklaar maken, etc.)
  • Een proefrit is mogelijk. Bel ons voor de mogelijkheden: 0113 320014.





Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Motorini
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: SUZUKI in 2005 - In het kader van 20 jaar GSX-R brengt Suzuki in 2005 twee jubileum modellen ter ere van het 20 jarig bestaan en succes van de GSX R. Niet alleen de GSX R 750, de stamvader van de serie, staat dit jaar in het daglicht. Ten slotte kwam Suzuki in 1987 met de revolutionaire GSX R 1100 en in 1993 met de succesvolle GSX R600W. De GSX R 1000 is dit jaar geheel vernieuwd en doorbreekt alle grenzen die er ooit bestonden binnen het supersportsegment. Nog steeds laat de GSX R 1000, sinds zijn introductie in 2001, alle concurrentie achter zich. De GSX R 600 en GSX R 750 worden dit jaar in zeer beperkte oplage als 20 jarig jubileum model geproduceerd. De X-modellen komen in de originele kleuren van de eerste GSX R uit 1985 en zijn voorzien van talrijke exclusieve originele racing parts.
Snel navigeren? Bekijk hier alle typen van

© 2000 - 2025 Motoroccasion