Welkom bij MCR Motorrijden is voor vele mensen een hobby, dat blijkt elke zomer maar weer als duizenden mensen er met hun motor erop uit trekken.
De een pikt op een zonnige zondag sportief een paar bochtjes en rijdt vol enthousiasme zijn knieën aan de grond, een ander doet het wat rustiger aan en tokkelt kalm over een kronkelende dijkweggetje en weer een ander tuigt zijn motor op om te vertrekken naar een vakantiebestemming.
Het maakt eigenlijk niet uit op welke manier je met je motor rijd als je er maar plezier aan beleeft, en dat laatste is nu precies wat wij je toewensen!
Veel fijne en veilige kilometers, veel plezier team MCR
Een stukje historie: APRILIA in 1977 - De eerste titels kwamen in 1977 in de Italiaanse 125 and 250 cc kampioenschappen terwijl het opvolgende jaar Alborghetti het jaar afsloot met twee derde plaatsen in individuele races en een zesde plaats in wereldkampioenschap, de beste kwalificatie voor een Italiaanse rijder tot op dat moment. In de tussentijd werd de faam van Aprilia ook buiten de landsgrenzen uitgebreid. Buitenlandse markten, 20 % van de totale productie, en de Amerikaanse markt in het bijzonder omarmden Ivano Beggio’s motorfietsen.