Nieuwsbrief:

BMW  R 1150 RT - 2002

Bouwjaar:
2002
Kleur:
Zilver
Vermogen:
106 kW
Teller:
116.754 Km
Rijbewijs:
A
Garantie:
Nee
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
bmw - r-1150-rt
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Zojuist bij ons ingeruild deze Bmw R1150RT uit 2002 en ziet er erg netjes uit.!

Loopt netjes, 3 koffers, handvat verwarming, blok beschermers en zadel opgevuld voor fijnere zit

Let op! Deze motor staat scherp geprijsd en wordt verkocht zonder actie en/of inruil

  • ---------------------------------------------------------

    September Super Sale:

    * Keihard 500 euro gegarandeerd korting op alle motoren op de geadverteerde prijs. Als een motor niet mee doet aan deze actie dan wordt dit duidelijk in desbetreffende advertentie vermeld.!

    * Heeft u een motor die u graag wilt inruilen dan is dit bespreekbaar

    * Afstand een probleem? Tegen schappelijke vergoeding word de motor thuis bezorgd.!

    * Zonder aanbetaling is reserveren niet mogelijk en op biedingen/prijs vragen wordt niet gereageerd

    * Ziet u uzelf al rijden op deze motor? U bent niet de enige.! vooral met deze actie gaat het erg snel in de verkoop, neem snel contact met ons op en kom langs.!

    * Servicebeurt naar km-stand en 3 maanden garantie 350 euro optioneel


    ---------------------------------------------------------

    * Interesse in deze motorfiets en u wilt hem bezichtigen?
    Of heeft u een vraag over een motor? Hiervoor kunt u de marktplaats messenger of whats app 06-3878 3611 gebruiken

    * Garantie mogelijkheden: 3, 6 of 12 maanden


    * Servicebeurt optioneel voor 350,-

    * Een motor reserveren kan d.m.v. een kleine aanbetaling

    ---------------------------------------------------------
    Inruil:

    U bent welkom om uw motor/scooter bij ons in te ruilen en krijgt er een eerlijke prijs voor terug
    Kom gezellig eens langs in onze showroom om dit te bespreken of neem contact op via whatsapp 06-3878 3611 en stuur wat foto's en een richtprijs door.


    Financiering:

    Wilt u het laatste beetje laten financieren? Ook dat is bij ons mogelijk. Of het nu 1000, 2000 of 5000 euro is, wij doen er niet moeilijk over.! U kunt vrijblijvend een aanvraag doen op onze website.


    Waar zijn wij gevestigd?

    Wij zijn gevestigd in Monster, een klein uurtje van Utrecht en Amsterdam. vanuit Rotterdam 25 minuten.
    Mocht afstand een probleem zijn voor u dan kunnen wij tegen een schappelijke vergoeding de motor thuis bezorgen.!



    Gewoon even een klein vraagje? U kunt ons ook bereiken via whats-app op 06-38 78 36 11 en de marktplaats chat

    Complete afdeling motoren voor de 35KW en A2 rijder.!

    Altijd ruim 175 motoren op voorraad!


    Ruime openingstijden:

    Dinsdag t/m Vrijdag van 09.00 - 17.30
    Zaterdag 09.00 - 16.00


     






Deze motor is geschikt voor A rijbewijs.
Aanbieder
Van Vliet Motorsport
Vlotlaan 117
Monster
Plan de route
0174-504155
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: AERMACCHI in 1964 - De meest ingrijpende verandering aan de Golden Wing voor 1965 betrof hoofdzakelijk de transmissie. In plaats van de natte koppeling die werd gevoerd werd een droog type meerplaten koppeling toegepast en een meer robuustere vijf-bak werd gemonteerd. Verkocht over de gehele wereld waren deze modellen in grotere aantallen verspreid dan de Manx Nortons, 7Rs of G50s ooit. Het verhaal van de 350 cc Golden Wing is ook interessant. Het was eerst de bedoeling om het te laten deelnemen in de 500 cc competities en werd eind 1962 in gebruik genomen waarbij wederom een cilindervergroting werd toegepast. De 72 mm bij 72 mm boring en slag en het lichte gewicht tesamen met zijn wendbaarheid, vergelijkbaar met de BSA Victor, was aardig succesvol in de Italiaanse motorcross. Daarbij won men twee nationale kampioenschappen, alvorens men besloot dit op te geven en zich meer te concentreren op wegracers. Verbouwde modellen verschenen als produktiemotoren in 250 cc en 293 cc versies, beide met veel vermogen in de lagere toerentallen.
© 2000 - 2025 Motoroccasion