Nieuwsbrief:

YAMAHA  X MAX 250 IRON MAX ABS - 2017

Prijs:
€ 4.250,- € 4.690,-
Bouwjaar:
2017
Kleur:
ZWART
Vermogen:
15 kW
Teller:
42.971 Km
Rijbewijs:
A2
Garantie:
Ja
yamaha - x-max-250-iron-max-abs
yamaha - x-max-250-iron-max-abs
yamaha - x-max-250-iron-max-abs
yamaha - x-max-250-iron-max-abs
yamaha - x-max-250-iron-max-abs
yamaha - x-max-250-iron-max-abs
yamaha - x-max-250-iron-max-abs
yamaha - x-max-250-iron-max-abs
yamaha - x-max-250-iron-max-abs
yamaha - x-max-250-iron-max-abs
OmschrijvingTechniekFinancierenVerzekeringBedrijf
Modeljaar: 2017
Garantie: 6 Maanden MCW

Hele leuke XMAX 250 Tech Max. Ideaal voor woonwerk verkeer en in de stad. Deze motorscooter heeft bij 40.000Km een grote beurt gehad dus heerlijk probleemloos rijden.

Deze motor wordt geleverd met 6 maanden garantie.

Een motor kopen op afbetaling? Ook dat is mogelijk bij MotorCentrumWest! Het financieren van jouw nieuwe motor maken wij mogelijk in samenwerking met diverse financiering partners. Zo kunnen wij voor ieder een financiering op maat aanbieden. Neem voor meer informatie contact met ons op.


MotorCentrumWest
Al 16 jaar de Yamaha Exclusief dealer voor West Nederland. Altijd de nieuwste Yamaha modellen op voorraad. En keuze uit 50 jonge ocassions met 3 tot 12 maanden garantie. Kom langs in onze Showroom en overtuig Uzelf. Ook voor een financierings advies op maat bent U bij ons aan het juiste adres.
  • In deze aparte tijden van de Coronapandemie maakt MCW het toch mogelijk om met onze gebruikte en de meeste nieuwe motoren te kunnen proefrijden. Na een uitvoerige kennismaking en interesse peiling via email  is het mogelijk dat MCW met de door U gewenste motorfiets naar uw thuis locatie komt zodat U een proefrit kunt maken en de eventuele inruil motorfiets getaxeerd kan worden. Dit alles natuurlijk binnen de richtlijnen van het RIVM.
    Meer weten? Neem gerust contact op! 





Deze motor is geschikt voor A2 rijbewijs.
Aanbieder
Motor Centrum West
Smederijstraat 2
Naaldwijk
Plan de route
0174-440771
Ik heb een vraag over deze motorfiets
Wij sturen u een bevestiging per e-mail
Hoe gaan wij met uw privacy om?
Ook van deze verkoper:
Een stukje historie: TRIUMPH in 1949 - De 650 cc Thunderbird 6T (ontworpen door Turner maar aangepast naar een werkbare machine door zijn tekenbord guru, Jack Wickes) werd gelanceerd op 20 september 1949 tijdens een race-demonstratie over 500 miles. Daarbij werd met een snelheid van 145 km/uur gereden. Ofschoon het een opgeboorde Speed Twin betrof werd de 6T ontworpen om aan de buitenlandse (voornamelijk Amerikaanse) vraag te kunnen voldoen. Deze motoren behaalden een snelheid van zo'n 161 km / uur. De Thunderbird word al snel de favoriet van de bereden politie wereldwijd.De naam Thunderbird werd overigens bedacht door Turner tijdens zijn reis door Amerika. Daarbij verbleef hij in het Thunderbird Motel in South Carolina.
© 2000 - 2025 Motoroccasion