Nieuwsbrief:
Nieuwsbericht
06-06-2025
Vier jaar garantie op Aprilia, Vespa en Piaggio motorscooters

Vanaf 19 mei 2025 verdubbelt de Piaggio Groep de garantie op het assortiment motorscooters. De nieuwe garantie dekt vier jaar lang alle kosten van originele onderdelen en arbeid. Je zult als klant natuurlijk wel het normale onderhoudschema moeten volgen bij het officiële servicenetwerk. De huidige garantie van 24 maanden na aankoop van de motoscooter blijft en mits de kilometerstand binnen de kilometerbeperking blijft, zal de garantie zonder extra kosten dan met nog eens twee jaar worden verlengd.

Meer informatie is te vinden op de webpagina's Aprilia.com, Piaggio.com en Vespa.com en natuurlijk te verkrijgen de officiële dealers van Aprila, Vespa en Piaggio.

Je droom MOTORSCOOTER nog niet gevonden?
De beste koop vind je op Motoroccasion.nl.


Je droom MOTORSCOOTER financieren?
Vraag vrijblijvend aan op NUmotorrijden.nl.


Je droom MOTORSCOOTER verzekeren?
Nergens beter dan bij Zelfverzekerdmotorrijden.nl.



Bron: Motoroccasion.nl

Een stukje historie: VICTORY in 1999 - In het daarop volgende jaar word de V92C reeds ontvangen als de Motorcycle Cruiser of the Year door de pers. Ook wordt er gewerkt aan de uitbreiding van de dealer en model lineup, met als eerste de introductie van de sport cruiser, de V92SC, bij Sturgis in 1999.
© 2000 - 2025 Motoroccasion